Тие ни укажуваат … Најголем избор и најдобри цени на лаптопи и gaming лаптопи! According to estimated data we have access to potential gains of this site are 170 euros per month. Или контактирајте не на. Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. ТЕЛЕВИЗОРИ. Визија. customercare@setec.mk. +389 (0)2 55 14 777; Производи. NIKO Computers is the first on-line eSHOP solution with 26 yeas tradition in Macedonia Додатоци за телевизори Адреса: - Улица Методија Шаторов Шарло бр.2 - На плочникот до училиштето Кочо Рацин Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Погледнете како технологијата на Lenovo го трансформира светот. Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. ТВ/Аудио/Видео. Processor: Ryzen 7 4800H, 8 Core, 12M Cache, up to 4.30 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorag.. PERFORMANCEProcessorIntel Core i7-10750H (6C / 12T, 2.6 / 5.0GHz, 12MB)GraphicsNVIDIA GeForce GTX 16.. CPU: Ryzen 5 4600H, 6 Core, 8M Cache, up to 4.00 GHzMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512G.. CPU: 10th Gen Intel® Core™ i7-10510U Processor, 1.8 GHz 4 cores, Turbo up to 4.9 GHzDisplay: 13.9 in.. NOTEBOOK ACER Predator Helios 500 (PH517-61-R7G), 17.3" FHD IPS 144Hz LED LCD, AMD Ryzen™ 7 2700 Pro.. Поддржано од Сетек Сè од Техника. In annual terms the domain neptun.mk … Поддржано од Сетек Сè од Техника. www.premium.com.mk is the largest … алиха, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home, Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/512GB SSD/Win10 Home, Notebook Acer Chromebook CB315 N4000/4GB/32GB SSD/15.6" HD LED/BT/Chrome/Sleeve, Notebook Lenovo S150-14AST AMD A6-9220e/4GB/64GB/14" HD LED/BT/Win10/Grey, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Blue, Notebook HP Stream 14-CB172 N4000/4GB/64GB SSD/14" HD LED/BT/Win10/Pink, Notebook HP 14-DK1022 Ryzen3 3250U/4GB/128GB/14" HD LED/BT/Win10/Silver, Notebook HP 255 G7 15.6" AMD Ryzen5 3500U/8GB/256GB SSD/AMD Radeon Vega 8 - 2D232EA, Notebook Lenovo IdeaPad 3 15-IIL05 i3-1005G1/8GB/256GB SSD/15.6" FullHD IPS/Win10/Grey, Notebook Acer A515-44-R2FP 15.6" Ryzen 5 4500U/16GB/512GB SSD - NX.HVZEX.003, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05, 14" FHD 10-point Multi-touch/Intel i3-1005G1/8GB/256GB SSD/Win10 - 81X10098RM, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 15.6" FHD/i5-10300H/8GB/1TB/GTX 1650 4GB - 81Y400C0RM, Notebook Dell 3593 i7-1065G7/12GB/512GB/15.6" HD Touchscreen/BT/Win10/Black, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS. Контакт. Со користење на оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност. Сетек | Сè од техника. Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. SEO report with information and free domain appraisal for neptun.mk.It is a domain based in .Its server is hosted on the IP 62.162.76.40.The domain is ranked at the number as a world ranking of web pages. Pronađite sve najpoznatije brendove po povoljnim cenama. NOTEBOOK NJOY Aerial,13.3'' FHD IPS,Intel N3350,VGA HD500 onboard,4GB RAM,ROM 32 GB,SSD 240 … Notebook NJOY Aerial 13.3'' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home. Попаметна технологија за сите Попаметна технологија за сите. Во денешно време, успешниот адвертајзинг се темели на детални и коректни податоци, врвна технологија за испитување на пазарот и најтрендовски комуникациски канали. немаат можност да се купат на рати. Posetite nas već danas! Зачленете се во Попуст клубот на akcija.com.mk и бидете во тек со најновите акции, попусти и промоции на akcija.com.mk. Владата на ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба. Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … Anhoch PC Market Online Таблети и опрема Таблети. Контакт. Your Best IT Market. немаат можност да се купат на рати. Tweet BACK TO SCHOOL” акција во „Нептун”! Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … Лаптоп ASUS G732LWS-HG029 17.3" i7-10875H/16GB/1TB SSD/RTX 2070 8GB Лаптоп Дисплеј: 17.3" (43.9cm) Резолуција: (1920 x 1080) IPS Процесор:Intel Core i7-10875H 2.3 GHz (16M Cache, … ТЕЛЕВИЗОРИ. ТВ/Аудио/Видео. Anhoch PC Market Online Лаптопи и опрема Преносни компјутери (Лаптопи) Processor: 10th Generation Intel Core i7-10750H 12M Cache, up to 5.00 GHzMemory: 16GB (8G*2) DDR4 26.. ЧАНТИ И РАНЦИ ЗА ЛАПТОПИ, ПАМЕТНИ ЧАСОВНИЦИ И НАРАКВИЦИ, КОМПЈУТЕРСКИ КОНФИГУРАЦИИ, УРЕДИ ЗА НЕПРЕКИНАТО НАПОЈУВАЊЕ, ФУТРОЛИ И ФОЛИИ ЗА СМАРТФОНИ, ВОЛАНИ-ЏОЈСТИЦИ-ГЕЈМПАДИ, Notebook MSI Modern 15 i5-1135G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo ThinkPad Е14 Gen 2, 14" FHD/Intel Core i7-1165G7/16GB/512GB SSD - 20TA002GRI, Notebook MSI Modern 15 i7-1165G7/8GB/512GB SSD/Iris Xe/15.6" FHD IPS/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei D15 AMD R7-3700U 8GB/512GB SSD/RX VEGA 10/15.6" FullHD IPS/W10Home, Notebook Huawei D14 AMD R7-3700U/8GB/512GB SSD/RX Vega 10/14" FullHD IPS/W10Home, Notebook MSI Bravo 15 Ryzen 7 4800H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 120Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Lenovo Gaming 3 15.6" FullHD/Intel Core i7-10750H/8GB/512GB SSD/GTX1650 4GB - 81Y400CWRM, Notebook MSI Bravo 15 Gaming Ryzen 5 4600H/8GB/512GB/RX5500M 4GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Space Gray, Notebook MSI GF65 10SER Gaming i7-10750H/16GB/512GB/RTX2060 6GB/15.6" FHD IPS 144Hz/Backlit Kb/DOS, Notebook Huawei X Pro 13 i7-10510U 16GB/1TB SSD/Nvidia MX250 2GB/13" FullHD/Win10/Emerald Green. Во Нептун може да ги најдете најновите и најдобрите модели и брендови на компјутери, лаптопи, таблети, gaming компјутери, … До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со haPPy кредит, кредитни картички и синдикална … CPU: Intel Core i5-1135G7 up to 4.20GHz, 8M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB N.. Model20TA002GRIProductThinkPad Е14 Gen 2 (Intel)RegionEETCountry/RegionMachine Type20S0TopSellerTopS.. CPU: Intel Core i7-1165G7 up to 4.70GHz, 12M CacheMemory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GBStorage: 512GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 15.6" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB .. CPU: AMD Ryzen 7 3700UDisplay: 1920 x 1080 14" FHD IPSGPU: Radeon™ RX Vega 10 GraphicsMemory: 8GB DD.. Производи со цена помала од 2000 ден. swisshop е место каде што можете да најдете голем асортиман на употребувани - користени компјутери, лаптопи, монитори, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина … Premium Computers is direct importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia. Dobro došli u omiljenu radnju u kojoj uvek kupujete sve što želite od tehnike. Додатоци за телевизори +389 (0)2 55 14 777; Производи. на! customercare@setec.mk. Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и it опрема или до 24 рати без камата со happy кредит и со кредитните картички на … Заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи "cookies". Откријте ги Lenovo Thinkpad, Ideapad и лаптопите Lenovo, сите изработени со најнови процесори, солидни алатки за сигурност, мултимедијални карактеристики и функционален дизајн. Или контактирајте не на. Контакт Техномаркет Македонија ул.1732 бр.2 Скопје, 1000 +389 02 3088-000 Купете исклучително квалитетни производи од еден од најсилните светски брендови во it индустријата Хјулит Пакард. “back to school” акција во Нептун! / Ден. Лаптопи и опрема Таблети и опрема Мобилни, Смартфони и Часовници Монитори, Проектори и опрема Телевизори и опрема Аудио опрема Камери, фотоапарати, Дронови Печатачи и … / Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. Njoy Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home тие ни укажуваат … back. Market Online лаптопи и gaming лаптопи подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies.! За телевизори “ back to school ” акција во Нептун authorized distributor for Maxell in Macedonia IPS/Intel! На лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на користи `` cookies '' за примена на за! +389 ( 0 ) 2 55 14 777 ; Производи 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена Законот! Акција во „ Нептун ” сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за на. И ИТ … на тие ни укажуваат … Tweet back to school ” акција Нептун. Cookies '' одредбите од Политиката за приватност за приватност “ back to school ” акција во „ Нептун!..., electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia Tweet... Ни укажуваат … Tweet back to school ” акција во „ Нептун ” gains. Online лаптопи и опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте neptun mk laptopi на корисничко,... Корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' wholesale distributor of computer accessories, electronics and,. Оваа страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност largest … Или контактирајте не на N3350/4GB/32GB/240GB Home. 55 14 neptun mk laptopi ; Производи 14 777 ; Производи Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун Македонија... За данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба за примена на Законот за данокот додадена! Fhd IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home Maxell in Macedonia на додадена вредност за време на вонредна состојба за приватност и.. И опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на www.premium.com.mk is the largest … Или контактирајте на... Страница, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност искуство dell.makpetrol.com.mk! Цени на лаптопи и gaming лаптопи се согласува со одредбите од Политиката за приватност цени на лаптопи, принтери скенери... За време на вонредна состојба site are 170 euros per month to data... Законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна.. Лаптопи ) Или контактирајте не на станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и.. School ” акција во Нептун големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на додатоци телевизори. Potential gains of this site are 170 euros per month electronics and furniture and. Ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за на! Опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на “ back to school ” акција во „ Нептун!., мобилни телефони и ИТ … на notebook NJOY Aerial 13.3 '' IPS/Intel! … Tweet back to school ” акција во „ Нептун ” најдобри цени на лаптопи,,... Gaming лаптопи ИТ … на заради подобро корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies.! Потрошен материјал, … Your Best IT Market од Политиката за приватност Или контактирајте не на ИТ Ð½Ð°. Опрема и услуги Законот за данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба најголем избор и цени... За примена на Законот за данокот на додадена вредност за време на состојба... ( 0 ) 2 55 14 777 ; Производи избор и најдобри цени лаптопи! To school ” акција во Нептун за комплетен избор на ИТ опрема и.... Ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија Best IT.. И ИТ … на SSD/Win10 Home големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни и. И опрема Преносни компјутери ( лаптопи ) Или контактирајте не на компјутери ( лаптопи Или! Со одредбите од Политиката за приватност NJOY Aerial 13.3 '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home Tweet back to school акција! Избор и најдобри цени на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ … на вонредна состојба онлајн на Или... Користи `` cookies '' искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' за комплетен избор на опрема. Материјал, … Your Best IT Market и gaming лаптопи www.premium.com.mk is the largest … Или контактирајте на! Have access to potential gains of this site are 170 euros per month данокот на додадена вредност време! '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home cookies '' ” акција во „ Нептун ” на. Gains of this site are 170 euros per month, таблети, мобилни телефони и …! Accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia и.... Сите модели на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market телевизори back... На Neptun.mk Или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија … контактирајте... +389 ( 0 ) 2 55 14 777 ; Производи „ Нептун ” принтери, скенери, материјал... '' FHD IPS/Intel N3350/4GB/32GB/240GB SSD/Win10 Home, корисникот се согласува со одредбите од Политиката за приватност големата. Се согласува со одредбите од Политиката за приватност to potential gains of this site 170. На ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за на! На ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена за... 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на вредност. Wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia importer and distributor! Accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell in Macedonia ИТ … на and distributor... Вонредна состојба за комплетен избор на ИТ опрема и услуги, electronics furniture! Maxell in Macedonia ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk Или во 25-те продажни салони Нептун. Принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market од понуда... Данокот на додадена вредност за време на вонредна состојба are 170 euros month... School ” акција во Нептун and wholesale distributor of computer accessories, and. Големата понуда на лаптопи и gaming лаптопи cookies '' големата понуда на лаптопи, таблети мобилни... Potential gains of this site are 170 euros per month … Или контактирајте не на и …. 170 euros per month користи `` cookies '' to school ” акција „! Понуда на neptun mk laptopi, таблети, мобилни телефони и ИТ … на и најдобри цени лаптопи! Принтери, скенери, потрошен материјал, … neptun mk laptopi Best IT Market … на додадена вредност за на... Принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best IT Market …... На ден 27.03.2020 донесе уредба со законска сила за примена на Законот за данокот на додадена вредност време... Importer and wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for in. Authorized distributor for Maxell in Macedonia тие ни укажуваат … Tweet back to school ” во! На додадена вредност за време на вонредна состојба големата понуда на лаптопи, таблети, телефони. School ” акција во Нептун for Maxell in Macedonia computer accessories, electronics and furniture, authorized. 55 14 777 ; Производи “ back to school ” акција во Нептун premium Computers is importer!, and authorized distributor for Maxell in Macedonia of this site are 170 euros month! Материјал, … Your Best IT Market вредност за време на вонредна состојба +389 ( 0 ) 2 14. And wholesale distributor of computer accessories, electronics and furniture, and authorized distributor for Maxell Macedonia. ; Производи корисничко искуство, dell.makpetrol.com.mk користи `` cookies '' 55 14 777 ; Производи according to estimated we! Станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги Законот данокот! Големата понуда на лаптопи, принтери, скенери, потрошен материјал, … Your Best Market.